WYDAWNICTWA I PUBLIKACJE

Murator.pl

poradnik budowlany porady ogrodowe budowa urządzanie ogrodu strona internetowa prasa
 

  O FIRMIE

Murator to najpopularniejsza marka mediowa o tematyce budowlanej – kompendium fachowej wiedzy niezbędnej do budowy domu lub remontu. Od 40 lat pomaga w budowie nowoczesnych, funkcjonalnych, trwałych i zdrowych domów. Jest synonimem rzetelności i fachowości.

Marka Murator to największe w Polsce serwisy internetowe o tematyce remontowo-budowlanej:

  • Murator.pl – 1 miejsce wśród serwisów z segmentu budowa i wnętrza, w lipcu 2023 r. odwiedziło nas ponad 4,4  mln realnych użytkowników (źródło: Mediapanel)
  • MuratorPlus.pl – 3 miejsce wśród serwisów z segmentu budowa i wnętrza, w lipcu 2023 r. odwiedziło nas ponad 2,8  mln realnych użytkowników (źródło: Mediapanel)

oraz miesięcznik Murator wydawany od 40 lat w wydaniu tradycyjnym drukowanym i oczywiście obecnie również w wersji cyfrowej.

Murator to również kanał Murator TV na Youtube z ponad 700 filmami poradnikowymi, które zostały obejrzane do tej pory ponad 43 miliony razy. To także liczna społeczność – na forum i w social media – grupa „Gdybym budował drugi raz” założona pod marką Murator na FB liczy blisko 360 000 członków.

Dzięki szeroko zakrojonej tematyce branżowej, eksperckości, jakości treści i multimedialności, Murator dociera do licznej grupy zainteresowanych tematyką remontowo-budowlaną, wyposażenia wnętrz, miłośników ogrodów i także do branży nieruchomości, finansów i prawa. Są to inwestorzy indywidulani, budujący oraz właściciele domów i mieszkań, a także profesjonaliści - wykonawcy, architekci, projektanci i deweloperzy.

„Murator to synonim jakości i kompetencji. Od 40 lat staramy się, aby taka była nasza marka” – mówi redaktor naczelny Muratora, Piotr Laskowski.

„Podążając za trendami, coraz większą wagę przywiązujemy do obszaru digital, mamy 40 lat, ale absolutnie nie odczuwamy kryzysu 40-latka – przeciwnie, łapiemy coraz silniejszy wiatr w żagle,  dużo jeszcze przed nami, nieustannie się rozwijamy” – komentuje Piotr Laskowski.

Murator to także projekty gotowe domów, budynków usługowych, gospodarczych i dla rolnictwa, z własną pracownią architektoniczną W.M. Murator Projekt i platformą do ich sprzedaży Murator PROJEKTY (muratorprojekty.pl), oferującą ponad 6000 projektów. Towarzyszy im zespół niezależnych ekspertów kredytowych Murator FINANSE.

Dzięki szeroko zakrojonej tematyce branżowej, eksperckości, jakości treści i multimedialności, Murator dociera do licznej grupy zainteresowanych tematyką remontowo-budowlaną, wyposażenia wnętrz, pielęgnacji ogrodów, nieruchomości, finansów i prawa. Są to inwestorzy indywidulani, budujący oraz właściciele domów i mieszkań, a także profesjonaliści - wykonawcy, architekci, projektanci i deweloperzy.

Murator – tematyka ogrodowa jest nam wyjątkowo bliska

W miesięczniku i na łamach serwisu murator.pl regularnie publikujemy porady fachowców dotyczące zagadnień związanych z ogrodami. Redaktorzy Muratora bardzo lubią tematy ogrodnicze, są szczególnie wdzięczne i estetyczne, bo ogród jest wizytówką każdego domu. Z naszych stron czytelnicy dowiadują się jak dbać o piękny zielony ogród i domowe kwiaty. Obszerną wiedzę o ogrodach - jak zadbać o konkretne rośliny, jak zagospodarować otoczenie wokół domu, jakie są trendy w wyposażeniu ogrodu, jak stworzyć z niego miejsce relaksu dla całej rodziny – publikujemy  w kategorii ogród w naszym serwisie https://muratordom.pl/ogrod/ oraz regularnie w naszym wiodącym magazynie Murator.

Jako świadoma marka wpieramy także wiele wydarzeń proekologicznych. Propagujemy rozwiązania budowlane i remontowe, korzystnie wpływające na środowisko. Murator wspierał już kilka wydarzeń promujących zieleń i eko-rozwiązania, dlatego jeszcze z większą satysfakcją zostajemy patronem medialnym Międzynarodowych Targów „Zieleń to życie”.

   FORMULARZ KONTAKTOWY

 
Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone *
 
DO GÓRY