Witamy na stronie internetowej
Międzynarodowej Wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA,
która odbywa się w EXPO XXI WARSZAWA przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

 
 Są już z nami :
logotypy wystawcy23.06.23
banner zielen tozycie.2023 mobi

Witamy na stronie największego wydarzenia skierowanego do zielonej branży - Międzynarodowej Wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA.


ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA koncentruje się na roślinach ozdobnych oferując ich największy i najbardziej różnorodny przegląd w Polsce. Towarzyszą im produkty i technologie związane z produkcją szkółkarską oraz urządzaniem i wyposażeniem terenów zieleni.

Jest to miejsce prezentacji i promocji nowości rynkowych z kraju i zagranicy. Tuba nagłaśniająca cały biznes związany z zielenią. Tutaj nawiązuje się kontakty biznesowe, wymienia informacje i doświadczenia, poznaje nowe produkty.

Dzięki stworzonej w 2020 r. platformie internetowej informacja o wystawcach i ich produktach dotarła nie tylko do odwiedzających targi, ale także do szerokiego grona odbiorców, którzy nie uczestniczyli w Wystawie.

Wystawie jak co roku towarzyszył bogaty program wydarzeń skierowanych do odbiorców branżowych: Konferencja Mocno Zielone Miasto, Seminarium Wiedza dla Handlu i Producentów, pokazy florystyczne.

Są już z nami:

logotypy wystawcy6.03 copy

 


mapa wystawy

   
PATRONI13.06      
 
DO GÓRY